درباره ما

کارخانه صنعتی گيل پارس با تمرکز بر ساخت درب و پنجره های UPVC و ترمال بریک زير نظر سازمان صنعت معدن و تجارت با شماره ثبت 2279 با بيش از 17 سال قدمت هم اکنون به مدت 10 سال است که مقر اصلی خود را در شهر زيبای لاهيجان تعيين نموده تا بدين وسيله از نظر جغرافيايی بتواند پاسخگوی نيازهای ساير استان های همجوار نيز باشد. اين کارخانه هم اکنون از نظر وسعت و ظرفيت توليدی جزء 3 کارخانه بزرگ گيلان و بزرگترين کارخانه شرق استان میباشد.
مجموعاً 30 نفر به صورت تمام وقت در مجموعه توليد، انبار، مديريت و بازاريابی مشغول فعاليت اند و ظرفيت توليد هم اکنون 60 عدد پنجره در روز میباشد. وسعت کارخانه محيطی به متراژ 5500 مترمربع را به توليد و نهايی سازی درب و پنجره ها و محيطی به وسعت 1500 مترمربع را نیز به انبار و ذخيره سازی پروفيلها، گالوانيزه و يراق آلات اختصاص داده و همواره از نظر موجودی مواد خام در وضعيت ايده آل قرار دارد.
دامنه فعالیت کارخانه به استان گيلان محدود نبوده و از استانهای مازندران، تهران، البرز، اردبيل تا سیستان و بلوچستان و در حوزه خدمات دهی اين کارخانه قرار دارند.

شرح خدمات

توليد درب و پنجره های يو پی وی سی و ترمال بریک انجام عمليات خم و برش حتی در ابعاد بزرگ طرح های تعويض پنجره های قديمی با جديد انجام خدمات نصب با کادری آموزش يافته و حرفه ای تامين يراق آلات مرتبط به فعاليت های تخصصی با درجه های کيفی خوب و عالی یراق آلات ترک و آلمان در برندهای کاله، فورنکس، آکادو و …که در سطح های مختلف با توجه به نیاز، خواست کارفرما و پروژه انتخاب میشود.

امکانات فنی و دستگاه ها

کارخانه گيل پارس به تمامی دستگاه های مدرن با برند مورات ترک، دو سر و تک سر، همچنین ديگر دستگاه های توليد درب و پنجره از جمله تميز کن سی ان سی، دستگاه جوش و دستگاه خم با ابعاد بزرگ مجهز میباشد.

مديران ارشد

  • فرشيد اصغری (کارشناس مديريت صنعتی) مالک و مؤسس کارخانه
  • آرزو ذکريايی (کارشناس ارشد مديريت اجرايی) مدير کارخانه
  • مژگان مکاری (کارشناس ارشد حسابداری) مدير مالی کارخانه

محصولات

انواع پنجره UPVC و ترمال بریک
ثابت (Fix)
تک حالته (Turn)
دو حالته (Tilt & Turn)
لیفت (Lift)
فرانسوی (French)
کشویی (Slide)
کشویی چهار لنگه (فرانسوی کشویی)
فولکس واگنی (tilt & Slide)
آکاردیونی (Fold & Slide)
کلنگی (Tilt)