کارخانه صنعتی گيل پارس با تمرکز بر ساخت درب و پنجره های UPVC، ترمال برک و وودپلاست زير نظر سازمان صنعت معدن و تجارت با شماره ثبت 2279 با بيش از 17 سال قدمت هم اکنون به مدت 7 سال است که مقر اصلی خود را در شهر زيبای لاهيجان تعيين نموده تا بدين وسيله از نظر جغرافيايی بتواند پاسخگوی نيازهای ساير استان های همجوار نيز باشد. اين کارخانه هم اکنون از نظر وسعت و ظرفيت توليدی جزء 3 کارخانه بزرگ گيلان و بزرگترين کارخانه شرق استان میباشد. مالک و مؤسس اين کارخانه فرشيد اصغری است که جزء صنعت کاران با سابقه و برجسته کشور می باشد.
مجموعا 25 نفر به صورت تمام وقت در مجموعه توليد، انبار، مديريت و بازاريابی مشغول فعاليت اند و ظرفيت توليد هم اکنون 30 عدد پنجره در روز می باشد. وسعت کارخانه محيطی به متراژ 1500 مترمربع را به توليد و نهايی سازی درب و پنجره ها و محيطی به وسعت 1500 مترمربع را نیز به انبار و ذخيره سازی پروفيل ها، گالوانيزه و يراق آلات اختصاص داده و همواره از نظر موجودی مواد خام در وضعيت ايده آل قرار دارد.
دامنه فعالیت کارخانه به استان گيلان محدود نبوده و استانهای مازندران، البرز، اردبيل و تهران نيز در حوزه خدمات دهی اين کارخانه قرار دارند.

شرح خدمات :

توليد درب و پنجره های يو پی وی سی
انجام عمليات خم و برش حتی در ابعاد بزرگ
طرح های تعويض پنجره های قديمی با جديد
انجام خدمات نصب با کادری آموزش يافته و حرفه ای
تامين يراق آلات مرتبط به فعاليت های تخصصی با درجه های کيفی خوب و عالی
یراق آلات ترک و آلمان در برندهای فورنکس، N2، جیو که در سطح های مختلف با توجه به نیاز، خواست کارفرما و پروژه انتخاب می شود.

امکانات فنی و دستگاه ها:

کارخانه گيل پارس به تمامی دستگاه های مدرن با برند مورات ترک، دو سر و تک سر، همچنین ديگر دستگاه های توليد درب و پنجره از جمله تميز کن سی ان سی، دستگاه جوش و دستگاه خم با ابعاد بزرگ مجهز می باشد.

مديران ارشد :

  • فرشيد اصغری (کارشناس مديريت صنعتی) مالک و مؤسس کارخانه
  • آرزو ذکريايی (کارشناس ارشد مديريت اجرايی) مدير کارخانه
  • مژگان مکاری (کارشناس ارشد حسابداری) مدير مالی کارخانه

محصولات:
انواع پنجره UPVC
ثابت (Fix)
تک حالته (Turn)
دو حالته (Tilt & Turn)
فرانسوی (French)
کشویی (Slide)
کشویی چهار لنگه (فرانسوی کشویی)
فولکس واگنی (tilt & Slide)
آکاردیونی (Fold & Slide)
کلنگی (Tilt)